Modül İstanbul


BİZ KİMİZ?

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE 41 YILLIK SAĞLAM TECRÜBE

 

“Kalite, doğru profil, doğru lokasyon ve doğru yönetim” mottosuyla güven, saygı ve kalitenin mimarı olan Bay İnşaat, 41 yıldır müşterilerine sorunsuz yaşam konseptleri sunuyor.

Bay İnşaat 41 yılı aşan, köklü ve seçkin inşaat geçmişine sahip olmaktan gurur duyuyor. Dünya’nın ve Türkiye’nin elit mimarları tarafından ve tamamen öz kaynaklarımız kullanılarak hazırlanan, hukuki altyapısı tamamlanmış, ruhsatı alınmış, imar yönetmeliklerine uygun yaşam projelerini inanç, azim ve kararlılık ile hayata geçiriyor.

 

41 YILDIR FELSEFEMİZ; ÜSTÜN KALİTE, NİTELİKLİ PROFİL, EŞSİZ LOKASYON, KARARLI YÖNETİM

 

Bay İnşaat felsefesini ‘’güven, kalite ve saygının mimarı’’ olarak belirlemiştir.
Üstün nitelikteki projelerimiz ile; takım çalışmasına olan inancımız, çalışanlarımıza verdiğimiz değer, tedarikçilerimiz, iştirakçilerimiz ve müşterilerimiz ile kurduğumuz güçlü bağlar ile öncelikle ‘‘güven’’ ve ‘‘saygıyı’’ inşa etmektedir.

www.bayinsaat.net
0212 276 00 41

 

Yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun birçok alanda kişiye özel öneri ve içerikler sunan mobil uygulama ZUBİZU, Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.

ZUBİZU alım gücü yüksek hedef kitleye erişim için en doğru ve kaliteli veri kaynağını barındıran kampanya platformudur.

Üye sayısı 2 milyonu aşan ZUBİZU, 300’e yakın marka ve 5.000’den fazla noktada yer alıyor.

Tanıtım Desteği
2 Milyon Üye
+350 Seçkin Marka
+4500 Satış Kampanyası
+5000’e Yakın Nokta
ZUBİZU App
ZUBİZU Dergi
SMS
Etkinlikler
Sosyal Medya
Push
Canlı Arama
Lokasyon Bazlı E-mail

 

 

Operations, geliştirdiği Perakende Yönetim Sistemi ile, Modül İstanbul içerisinde yer alan tüm kiracılara, profesyonel satış elemanı, ortak kasa ve ürün stok sistemi servisi vermektedir. Kiracılar, ürünlerini Modül İstanbul’a konsinye olarak teslim ettikten sonraki tüm süreci Operations yönetmektedir.

Her ürün, barkodlama, etiketleme ve alarm takılma süreçlerinin ardından, son teknoloji otomasyon ve yazılım sistemine tanıtılarak satışa hazır hale getirilmektedir. Kiracılar diledikleri zaman, ürünlerin durumunu, satışları ve stokları hakkında bilgiyi bir e-mail ile ulaşabilmektedirler.

Ürünlerin her türlü yerleşimi, sergilenmesi, temizliği, sigortası ve bakımı Operations’a aittir.

Operations, kiracılara her ay sonunda, satılan ürünlerinin karşılığı tutarı geri ödemesini yapmaktadır.

Operations kurucusu Perviz Resuli, Saint Michel Lisesi sonrasında İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olup. Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi ve Denetimi master programını tamamlamıştır. Perviz Resuli, ayrıca 1998 yılından bu yana yer aldığı ve profesyonel olarak sürdürdüğü restoran ve yeme içme sektöründeki yöneticilik tecrübelerini 2016 yılında kurduğu danışmanlık firması çatısı altında sürdürmektedir.

www.operations.com.tr