Modül İstanbul

KULLANIM KOŞULLARI

MODÜL İSTANBUL KULLANIM KOŞULLARI

 

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Modül İstanbul veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Modül İstanbul sitesindeki bağlantılar sizi Modül İstanbul ağının dışına götürebilir. Modül İstanbul, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Modül İstanbul, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Modül İstanbul, Modül İstanbul‘a bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Modül İstanbul veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Modül İstanbul sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Modül İstanbul’a ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vbdahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Modül İstanbul mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

Tüm hakları Bay İnşaat İthalat ve Ticaret A.Ş.’ye ait olan ve Modül İstanbul tanıtımı amacıyla web sitesinde yer alan fotoğraf, özel tasarlanmış 3D görseller ve yazılı metinlere ilişkin tüm haklar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5651 sayılı sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun ve 6102 sayılı Ticaret Kanunu ilgili hükümleri uyarınca koruma altındadır.

Web sitesinde yer alan fotoğraf, özel tasarlanmış 3D görsellerin veya yazılı metinlerin Bay İnşaat İthalat ve Ticaret A.Ş. izni olmaksızın ticari veya özel amaçlarla, kısmen veya tümüyle kopyalanarak veya işlenmesi yoluyla değiştirilerek kullanılması yasaktır.

18 yaşından küçüklerin, Modül İstanbul Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Modül İstanbul sorumlu tutulamaz.