Modül İstanbul
BT SHOP

BEBEK VE ANNELERİN TÜM İHTİYAÇLARI"

Moda danışmanı Buse Terim Bahçekapılı’nın kurucusu olduğu BT Shop, kurulduğu 2016 yılından bu yana her geçen gün zenginleşen ürün gamıyla piyasaya yön veren markalardan biri konumunda.

Bebeklerin ve annelerin ihtiyaçlarına yönelik bakım, eğitim, yeme-içme, giyim gibi ürünlerin bulunduğu BT Shop, öncelikli olarak üretim koşulları bebeklerin hassas yapısına uyacak şekilde tüm testlerden geçmiş, gerekli belgeleri almış, muadillerinden yaratıcı ve ince detaylarıyla fark yaratan markalarla çalışıyor. Kendi markası olan Baby on theGo patikleri ile dünyanın en büyük perakende mağazalarından Saks 5th Avenue’da satışa çıkarak dünyaya açılan BT Shop; tulumdan patiğe, oyuncaktan mobilyaya çok çeşitli ve renkli bir ürün gamı ile sevenlerine hizmet veriyor. Hayatı kolaylaştıran ürünleri anne ve bebeklerle hızlı ve etkin şekilde buluşturan BT Shop, aynı zamanda farklı markalarla da işbirlikleri yapıyor. Antebies firması ile ortak tasarım bebek tulumu üretirken DeuxLapins ile birlikte de müslin örtüyü tasarlayarak satışa sunuyor.

BT Shop zengin ürün çeşitleriyle gözde tasarım markalarını tek bir merkezde buluşturan şehrin yeni alışveriş ve tasarım merkezi Modül İstanbul’da!