Modül İstanbul
BUONUN

FARKLI BAKIŞ AÇISINA GEÇME

Markanın mottosu ezber – bozma, bilindik formları ters – yüz etme. Olaylara bakış açını değiştirdikçe, her şey yeniden şekilleniyor Bu minicik gibi gözüken farkındalık – kocaman dünyaları açan bi şey zaten”
Anadolu gibi, zengin uygarlıkların mirası topraklarda doğmuş olmak büyük bir ayrıcalık. Buonun markası Anadolu’nun pek çok dokuma tezgahından özenle seçtiği kumaşları Tulum Şalvar modeli ile birleştirerek takipçilerinin beğenisine sunuyor.
Tulum Şalvar, markanın ilk ürünü. Tasarım ürün, ön yüz fermuar detayı ile giyen için son derece rahat bir kullanım sağlıyor. Markanın mottosu ezber-bozma olduğundan farklı bakış açıları ile, yeni şekiller vermek; bilindik formları ters – yüz etmek ya da parçalara ayırıp alışılmadık şekilde yeniden bir araya getirmek, zıtlıkları vurgulamak kaliteli kumaşlarla şık giyimli iken spor kalabilmek, simetriyi bozmak- çizgiyi şaşırtmak, bulunduğu ortamda hemen dikkati üzerine çekip fark edilir olmak hedeflenirken içimizdeki muzip eğlenceli kız-çocuğunu ortaya çıkartmayı da unutmuyor.