Türkiye’nin yaratıcı sektörüne destek olmak amacı ile kurulan Modül İstanbul, yenilikçi ve özgün tasarımcıları, zanaatkarları, sanatçıları ve tüm yaratıcı sektörleri tek bir çatı altında topluyor. Modül İstanbul; Türkiye’deki iyi yaşam, fonksiyonel tasarım ve yaratıcılığın öncüsü markalara; satış desteği, yatırım fırsatı ile bilinirlik sağlayan; bir alışveriş ve gelişim platformu olarak kurgulandı.

2017 yılında ilk büyük mağazasını; gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatın kalbi 42 Maslak’ta bin metrekarenin üzerindeki alanda 150’yi aşkın tasarımcı markanın desteği ile açtı. Her geçen gün daha fazla tasarımcıya dokunan Modül İstanbul, 2020 yılında e-ticaret platformunu açarak, özgün tasarım ürünlerini daha geniş kitlelere sunuyor.

Tasarımcı markalara mağazamızda veya çevrimiçi sitemizde yer açıyoruz!

Türkiye’de, tasarıma ve iyi yaşam tarzına odaklanmış markalara vitrin olacak bir platform ve merkez yaratma düşüncesiyle yola çıkan Modül İstanbul’da, yağlı boya eserlerden ulaşılabilir sanata, takıdan çantaya, ev tekstilden modaya, gözlükten ev dekorasyonuna, kırtasiyeden kozmetiğe ve çocuk giyim & oyuncaklarına kadar her bütçeye ve kişiye uygun, 14000‘in üzerinde ürün & hediye alternatifi bulunuyor.

Mağazamızda veya çevrimiçi sitemizde hemen yerinizi alın. Mağazanızı açın…