SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

THE ASHK

Ashk ve Şifa

The ASHK kolonya serisi; sizlerin duygusal ve fiziksel olarak dengeli, huzurlu, mutlu olabilmenize yardımcı olacak bitki esanslarının tınılarını bir araya getirdi.

Vücudumuzun en büyük organı derimizle teması ve koku moleküllerinin birlikteliğiyle, beynin limbik denilen sistemi üzerinde önemli rol oynadığı düşünülen doğanın kutsalları bitkiler.

Bu kutsallar beynin belli bölgelerini harekete geçirerek; ilk olarak deride başlayan duygusallık, hassasiyet ve tıkanmalar üzerinde etkileri konusunda mucizeler.

Yatıştırıcı ve harekete geçirici bitkilerin bazılarından damıtılarak elde ettiğimiz kokular, The ASHK kolonya logosu içinde özel bir formül haline getirilerek dinginlik kazandı. Bir yandan cildin temiz kalması sağlansın istendi, bir yandan da esanslarıyla aşkla ve şifa duygularıyla buluştursun istendi, niyet edildi.

18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.