Hikayemiz

Türkiye’nin yaratıcı sektörüne destek olmak amacı ile kurgulanan Modül İstanbul, Türkiye’nin yenilikçi ve özgün tasarımcılarını, zanaatkarlarını, sanatçılarını ve tümyaratıcısektörlerini tek bir çatı altında topluyor. Modül İstanbul; Türkiye’deki iyi yaşam, fonksiyonel tasarım ve yaratıcılığın öncüsü markalara; satış desteği, yatırım fırsatı ile bilinirlik sağlayan bir alışveriş ve gelişim platformudur.

2017 yılında ilk büyük mağazasını; gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatın kalbi42 Maslak’ta bin metrekarenin üzerindeki alanda 150’yi aşkın tasarımcı markanın desteğiile açmıştır. Her geçen gün daha fazla tasarımcıya dokunan Modül İstanbul, 2020yılında ise çevrimiçi e-ticaret platformunu açarak özgün tasarım ürünlerinidaha geniş kitlelere sunmaktadır.Tasarımcı markalara mağazamızdaveya çevrimiçi sitemizde yer açıyoruz!

Türkiye’nin tasarımı ve iyi yaşam tarzını merkezine almış farklı markaların vitriniolacak bir platform ve merkez yaratma düşüncesiyle yola çıkan Modül İstanbul’da,yağlı boya eserlerden ulaşılabilir sanata, takıdan çantaya, ev tekstilden modaya,gözlükten ev dekorasyonuna, kırtasiyeden kozmetiğe ve çocuk giyim & oyuncaklarınakadar her bütçeye ve kişiye uygun, 14000‘in üzerinde ürün & hediye alternatifi bulunuyor.

Siz de mağazamızda veya çevrimiçi sitemizde hemen yerinizi alın. Mağazanızı açın…