SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Bebeğiniz yemek yerken kaseyi devirme, yere atma ve etrafı kirletme derdiniz sona eriyor. Dünyanın en ünlü beslenme matı EZPZ artık Türkiye’de!

Hepsi bir arada beslenme matı her yüzeye vakumla sabitlenebilir ve böylece bebeğiniz kase ve tabakları deviremez.
Bebeğinizin kendi kendine beslenmesini teşvik eder ve ince motor becerileri geliştirir.
Servis matındaki 3 bölme; meyve veya sebze, protein ve karbonhidrattan oluşan sağlıklı bir beslenme öğününe göre tasarlanmıştır.
Tüm mama sandalyeleri ile uyumludur. Kompakt ve hafiftir, bu nedenle evde, dışarda ve seyahatler için kullanımı idealdir.
Bulaşık makinasında, mikrodalga fırında ve 175 dereceye kadar fırında kullanılabilir. 3-4 adet mat üst üste istiflenebilir ve yiyecekle birlikte taşınabilir.
EZPZ patentli gülen yüz tasarımı, çocukların pozitif bir yemek deneyimi için mutlu ve eğlenceli bir ruh hali sağlar. Amerika’da dizayn edilmiştir.
BPA, BPS, PVC, lateks ve fitalat içermeyen yüksek kaliteli gıda ile uyumlu ve sağlıklı silikondan imal edilmiştir. Uzun süre dayanır (silikon bükülebilir, kararmaz ve aşınmaz) CE belgelidir, Avrupa standartlarına uygun ve FDA onaylı olarak üretilmiştir.
Ölçüler: 38x25x2 cm. Porsiyon kapasitesi:115 gr,115gr ve 285gr (gözler ve ağız).

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.