SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Bebekleriniz için masaj ve diş çıkarırken rahatlatıcı silikon parmak fırçası sayesinde minikler rahat edecek!

Medikal / gıda sınıfında kullanılan %100 silikondan yapılmış, kullanımı kolay, diş etleri üzerinde nazik, toksik olmayan ve BPA içermeyen yapısıyla bebeğinizin ağız hijyeni başlangıcı için doğru seçimdir. Jack N ‘Jill tamamen yutulabilir meyveli Doğal Diş macunu ile evde, seyahatte, gerekli her durumda kullanıma uygundur. Çift taraflı yapı: Bebeğinizin nazik diş temizliği için ‘fırça’ tarafını kullanarak diş temizliğini yapın. Çoğu zaman sıkıntılı diş çıkarma dönemlerinde masaj yaparak rahatlatmak için ‘çukur’ olan tarafını kullanabilirsiniz. Bebeklerde diş etleri veya diş çıkarma çıkarma dönemlerini daha mutlu geçirmeleri için harika bir tasarımdır.

Kullanım Şekli: Her zaman Silikon Parmak Fırçanızın temiz olduğundan emin olun. Ilık sabunlu su ile yıkayın. Sterilize etmek için güvenlidir. Temiz bir kaba saklayın. Bir yetişkin tarafından kullanılmalıdır. Bu bir emzik ya da diş çıkarma cihazı değildir. çiğnemek için değildir. Yırtılmış veya hasarlı ise hemen çöpe atın.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.