SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Ürünlerimiz sizler için özel şişelerde ambalajlandı.

Kullanımı kolay ve güvenilir olarak tasarlandı.

Tamamı Çevre Dostu malzemelerden seçildi.

Yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayan yeni nesil anti-mikrobiyal bir çözeltidir.

Bakteri, virüs, mantar, spor, küf ve yosun gibi tüm zararlı mikroorganizmaların %100’ünü yok eder. Tuz ve sudan üretildiğinden doğaldır. Toksik ve zararlı madde içermez. Ekolojik ürün olması nedeniyle çevreye ve canlılara zarar vermez.

Ürünlerimiz;

Doğal 100 ml ve 200 ml AQUAMIRUS x Baby On The Go El Dezenfektanı.

Sprey formundadır. Püskürtmek yeterlidir.

Derinlemesine hijyen sağlar.

Günlük temizliğinizi kolaylaştırır.

Fenol, Aldehit, Alkol, Amonyum ve Parfüm içermezler.

Geniş kullanım alanına sahip dezenfektanlardır.

Bakteri, virüs ve mantarlara karşı etkinliği test edilmiştir.

Kullanım sırasında ellere zarar vermez.

Ph seviyesi 6-7 civarındadır

Kullanım sonrası kalıntı bırakmaz, durulama gerektirmez.

Alerji yapmaz.

ÖNEMLİ UYARI: AQUAMIRUS tuzlu suyun elektrokimyasal yöntemle ayrıştırılmasıyla üretilir. Sadece tuz ve su kullanılır. Katkı maddesi yoktur. Tuzun içindeki klor’un aktive edilmesiyle çok güçlü bir dezenfeksiyon elde edilir. Hafif klor kokusu o yüzdendir.

AQUAMIRUS yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayan yeni nesil anti-mikrobiyal bir çözeltidir. Bakteri, virüs, mantar, spor, küf ve yosun gibi tüm zararlı mikroorganizmaları yok eder. Tuz ve sudan üretildiğinden ekolojik ve doğaldır. T.C. Sağlık Bakanlığı’nın akredite ettiği bağımsız laboratuvarlar ve üniversitelerin mikrobiyoloji bölümleri tarafından onaylanmıştır. AQUAMIRUS diğer bütün biyosidal ürünlerden çok daha hızlıdır ve daha geniş etki alanına sahiptir. Etkinliğin ana nedeni yüksek redox (1200 mV) değeridir. Mikroorganizmaları yok edişi sadece kimyasal yoldan değil elektrik akımı yardımıyla da gerçekleşir. Etkileşim süresi çok kısadır. Aktif bileşenlerinin meta-stabilitesinden dolayı hiçbir mikroorganizma sürekli ya da uzun süreli direnç gösteremez ve direnç geliştiremez. Her hangi bir malzeme üzerinde aşındırma, korozivite ve zararlı etkisi yoktur. İz bırakmaz, kalıntı oluşturmaz. Tahriş edici etkisi olmaz. Silme, daldırma, sürtünme, ıslatma, püskürtme, sprey ile dağıtma gibi farklı şekilde kullanılmasıyla çok yönlüdür. AQUAMIRUS yüksek düzeyde dezenfeksiyon sağlayarak bu alanda kullanılan dezenfektanların %99‘dan fazlasının yerine geçebilir. Raf ömrü uzundur. Kullanımı kolaydır ve uygun maliyetlidir.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.