SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Jack n’ Jill doğal ahududu aromalı diş macunu (50 gr) ve Hippo diş fırçasından oluşan bu ikili set, miniklerin ağız ve diş sağlığının vazgeçilmezi olacak.

Jack N’Jill doğal diş fırçalarının gövdesi, tamamen mısır koçanından titizlikle imal edilmektedir. Doğada tamamen çözünür yapısıyla insana ve çevreye saygılıdır.
Yuvarlak formdaki pamuksu yumuşaklığa sahip fırça kılları narin diş etleri ve kırılgan bebek diş minesi için çok güvenlidir. Fırça sapı dizaynı ise özel olarak tasarlanarak miniklerin eline tam oturacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.
Miniklerin güvenle kullanabilecekleri Jack n’ Jill diş macunu, kimyasal hiçbir zararlı madde içermeyen doğal muz aromasıyla, çocukların ağız ve diş sağlığını korur.
Florür içermeyen, şekersiz; renklendirici madde, SLS, kimyasal koruyucu madde içermeyen, diş etlerini rahatlatan organik “Aynısefa” bitkisi özlü eşsiz formüle sahiptir.
Amerika USDA SERTİFİKALI organik ve yutulmasında hiçbir sakınca bulunmayan benzersiz doğal içerik
emniyetli, BPA içermeyen, kolay açılır kapaklı, geri dönüştürülebilir ambalajıyla doğanın ve ailelerin dostudur.
1993’ten bu yana toksik ürünlerin insan hayatından çıkarılması için mücadele eden Amerika merkezli Çevresel Çalışma Grubu – Enviromental Working Group (EWG), bünyesinde oluşturduğu “Skin Deep” projesinde Jack and Jill kids ürünlerini güvenli ve etkin ürünler kapsamında birinci seçmiştir.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.