SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Trukid Sunny Days Sport SPF 30+ mineral organik içerikli doğal güneş koruyucu kremi, size güneşten korunmanın gerekli olduğu tüm zamanlarda doğal koruma sağlar. Losyon şeklindeki pratik yapısı kullanım kolaylığı sağlar ve tüm aile için uygundur.

Dermatologlar ve pediatristler günümüz şartlarında cilt problemli olanların, yaz ayları haricinde de güneşli günlerde mutlaka güneş koruyucu kullanmalarını önermektedirler. 80 dakikaya varan suya dayanıklılık (water resistant) özelliği sayesinde, güneşten korunmanın gerekli olduğu tüm zamanlarda ve deniz ya da havuzda geçirilen eğlenceli zamanlardan sonra bile etkisini asla kaybetmez; miniklere ve size ekstra doğal koruma sağlar.
Tatilde, seyahat ve yolculuklarda, güneşten korunmanın kaçınılmaz olduğu durumlarda özellikle bebek ve çocukların hemen kızarıp deforme olan omuz, burun, gözaltı, kulak bölgesi, diz ve ayaklarına hızlı ve kolaylıkla uygulanarak güneşin zararlı ışınlarından korur.
Sadece bebek ve çocuklar için değil, denizde ya da yoğun güneş altında spor yapmak durumunda olan dağcılık, trekking, bisiklet, kano, sörf, yelken, kayak sporcuları ve vakitlerinin büyük bir kısmını güneş ışığı altında geçirenler için de Trukid Sport SPF 30+ uygun bir seçim olacaktır.
2011 yılında Amerika’nın en doğal içerikli güneş koruyucusu seçilmiş, 2012 yılında Tricycle muhteşem ürün ödülü almış ve tüketicinin ilk tercihi olup tüketici ödülü almıştır. Ayrıca Amerika Çevresel Çalışma Örgütünün yaptığı testlerde tüm markalar arasında insana ve doğaya en az zararlı ürün seçilmiştir.
Tamamen doğal içeriklerle hazırlanmış formülü sayesinde özellikle bebek ve çocuklar başta olmak üzere her yaşta güvenle kullanılabilir. Formülünde benzer ürünlerin çoğunda bulunan kanserojen maddeler, paraben, sls, glüten, fitalat, silikon, yapay kokulandırıcı gibi bir çok zararlı kimyasalların hiç biri bulunmamaktadır.
Geniş spektrumlu koruma formülü sayesinde güneşin uva-uvb ışınlarını absorbe eder. Yapılan testlerde, kullanıldığında cildin inceldiği lezyon ve tümör oluşumlarını hızlandırdığı ispatlanan A vitamini içermez.
Güneşe çıkmadan 15 dk önce uygulamanız önerilir.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.