SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Doğaya duyarlı, Baby on the Go x Antebies ürünleri GOTS sertifikalı organik pamuk kumaştan üretilir. Zararlı kimyasallar barındırmayarak bebeğinizin alerji riskini azaltır ve sağlığını korur. %100 doğaya duyarlı geri dönüşümlü kağıttan yapılmış kutusuyla beraber gelen, Baby on the Go patiklerimizin yeni modellerinden olan Tie Dye desenindeki organik tulum ile rahatlığı yaşayacaksınız.

Çevreye duyarlı ürünlerimizin her birinin üzerinde Ege bölgesinde iş imkanı olmayan kadınlar tarafından el emeği ile yapılmış minik aksesuarlar yer alır.
Kullandığımız aksesuarların temel amacı zanaatkarlarımıza iş imkanı sağlayarak geleceğe umutla bakmalarına destek olmaktır.
Baby on the Go x Antebies tulumları, 0-3, 3-6, 6-9, 9-12 ay bedenlerde ayaklı; 12-18 bedende ise ayaksız model ile beğeninize sunulmuştur.
Uzun süreli kullanım için 30 derecede benzer renklerle yıkanması, orta derecede ütülenmesi önerilir.
Gelin hep beraber çevreye ve doğaya ürünlerimiz ile katkıda bulunalım.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.