SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

6-12 Yaş İçin
Çocuğum Haklıyım!
Kart Eşleştirme Oyunu
Nasıl oynanır?
Kart eşleştirme oyunu çocukların en küçük yaşlarından beri oynadıkları eşleştirme oyununun çocuk haklarına uyarlanmış halidir.

Tüm kartlar oynanacak alana ters olarak ( Çocuğum Haklıyım! logosu görünecek şekilde) dizilir. Oynanacak alanda toplamda 32 kart olmalıdır. Çocuk yalnız başına oynacaksa tüm kartları teker teker açıp, tekrar kapatarak eşleri bulmaya çalışır. Birden fazla kişiyle oynandığında, önce oynama sırasının nasıl olacağına karar verilir Örneğin; saat yönünde, yaşı küçük olanın başlaması … gibi karar verilebilir. Her oyuncu iki kart ters çevirir. Eşleri bulursa kartları kaldırır ve sıra yine kendisinde olur. Eşleştirme yapamadığında sıra diğer oyuncuya( oyunculara) geçer.

Oyunun oynandığı alanda kart kalmayana kadar oyun devam eder. En fazla kart eşleştiren oyuncu oyunu birincilikle bitirir.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.