SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Dokun Hisset Öğren İlk Sözcüklerim kartlarıyla temel kavramlar ve yabancı dil öğrenimi bir arada! Sayılar ve Sayı Sayma, çocuğunuzun ilk yabancı dil eğitimi için özenle hazırlanmıştır!
1’den 10’ kadar sayılar, objeler, farklı dokular, sayıların İngilizce ve Almanca karşılıkları Sayılar ve Sayı Sayma’da! 16 karttan oluşan Dokun Hisset Öğren Sayılar ve Sayı Sayma’da, sayılar, gündelik hayattaki objeler, her objeye özel dokulu alanlar, sayıların İngilizce, Almanya yazılış ve okunuşları bulunuyor. Kartların arkasında ise sayılarla ilgili çocuğunuza yöneltebileceğiniz basit sorular yer almaktadır.
Sayılar ve Sayı Sayma’da neler var? -1’den 10’a kadar sayılar ve bu sayılar adedinde renkli obje resimleri -Resimlerde her objeye özel dokulu alanlar -Karttaki obje ve sayıyla ilgili “Kaç tane kelebek var?”, “Kaç tane yeşil misket var?” benzeri sorular -Sayıların İngilizce, Almanca yazılış ve okunuşları
-Kazak, kedi, balık gibi nesneler ve renkli resimleri -Resimlerin üzerinde, çocuğunuzun dokunarak farkı hissedebileceği dokulu alanlar -Karttaki nesneyle ilgili, “Kazak ne renk?”, “Kediler nasıl ses çıkarır?” gibi sorular -Nesnelerin İngilizce, Almanca yazılış ve okunuşları
Çocuğunuzun sayı saymayı öğrenmesini ve iletişim yeteneğini geliştirmesini Sayılar ve Sayı Sayma ile sağlayabilirsiniz. Sayılar ve Sayı Sayma kartlarının arasında kartlarla ilgili yararlı bilgiler bulabileceğiniz bir kılavuz da bulunuyor.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.