SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Çocuğunuza ilk kelimelerini Baby’s First Eva serisi ile öğretin.

Baby’s First Eva serisinin 4 kitabından biri olan “Kelimeler” ile çocuğunuz ilk kelimelerini eğlenerek öğrenecek. 12 sayfa tamamı rengârenk ve kocaman görsellerle süslü Baby’s First “Kelimeler” kitabı çocuğunuzun favori kitaplarından biri olacak!

Baby’s First Eva serisi yırtılmaya karşı dayanıklı karton sayfalardan oluşmaktadır ve çok hafiftir. Bu sayede çocuğunuz kitabı kolayca kavrayıp sayfalarını çevirebilir. Baby’s First Eva serisinin bu kitabı çocuğunuzun okul öncesinde sahip olması gereken 93 hazırlık beceresinden cisimleri biçimlerine ve birbirlerine uyumlarına göre ayırıp eşleyebilme becerisini desteklemektedir.

Baby’s First serisi ile çocuğunuz eğitime bir adım önde başlasın!

Kocaman ve renkli görsellere sahip, Baby’s First serisinin en sevilen kitaplarından olan “Kelimeler” kitabı, çocuğunuzun ilgisini çekecek. Her sayfada farklı bir nesnenin resmi ve resmin altında da nesnenin Türkçe ve İngilizce karşılıkları bulunmaktadır. Bu kitap sayesinde hem çocuğunuzun kelime haznesi gelişecek hem de küçük yaşlardan itibaren İngilizce kelimeler öğrenmeye başlayacak. Siz de Baby’s First serisiyle beraber bu kelimeleri tekrar edip çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Baby’s First Eva serisinde Sayılar, Hayvanlar ve Renkler isimli 3 kitap daha bulunuyor.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.