SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

Yeni kodlama terimlerini ve mantıklarını tanıtmak.
Nasıl Oynanır?
1. Adım: Oyuna başlamadan önce ısınmak için Siriu-dance kartlarındaki hareketleri çocuğunuzla deneyebilir ve kartları tanıyabilirsiniz.
2. Adım: Dans kartlarını alt alta koyarak kendi koreografinizi yapın. X2,X3 anahtar kartlarını bir dans kartının yanına koymak o dans hareketi o sayıda tekrarlanacak anlamına gelir. Tüm koreografinin sonuna X2, X3 koymak ise tüm dans o sayıda tekrar edilecek demektir.
Müzikle dans etmek çok eğlenceli! Nota sembollü anahtar kartı koreografinin sonuna koyarak, “Müzik çaldığı sürece dans hareketlerini tekrar etmeye devam et.” diyebilir ve müziği kapamayı oyunun eğlenceli bir parçası haline getirebilirsiniz.
3. Adım: Kodlamada “başlama” anı çok önemli! Ahşap düğmeye basıldığı anda dans başlar! Düğmeye basan Sirius maskesi, dans eden ise robot kolu yada bebek robot maskesi takarsa programlayan ve robot dansı yapan rollerine daha eğlenceli bir şekilde bürünebilirsiniz.
4. Adım: Dans hareketlerini doğru sırada ve tekrarla başarıyla tamamlayan ve durması gereken anda duran dansçı zile basar.
Kutu İçeriği:
-30 adet Siriu-dance hareket kartı
-13 adet Siriu-dance anahtar kart
-Dans sırasında takmak için karton maskeler ve robot kol
-Dansı başlatmak için ahşap buton
-Zil

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.