SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

100 ml

Bu çubuklar evinizin her yerine tazelik, sakinlik ve Provençal bir yaz atmosferi vaat eden saf bir lavanta kokusu yayacak. Difüzör, bir adet ev kokusu ve yedi adet çubuk içerir. Ayrıca geleneksel lavanta kesesi ile bu deneyimi daha da yoğun yaşayabileceksiniz. Provence lavanta çiçeklerinin parfümünün yayılması için haftada bir üzerine basın ve gardrobunuzdaki elbiselerin arasına koyarak tüm kıyafetlerinizde bu ferahlığı yaşayabilirisniz..

Kutu İçeriği:
100ml şişe ile yedi adet bambu çubuk, 20 gr. tabii lavanta çiçeği ve melez lavanta ile doldurulmuş kese.

KULLANIM ŞEKLİ: Şişenin tıpasını kaldırın, gümüş halkayı yerine yerleştirin ve bambu çubukları küçük şişenin içine koyun. Her çubuk parfümü emerek ahenkli bir atmosfer yaratan yatıştırıcı bir koku yayar. 4 haftadan 6 haftaya(*) kadar yavaş ve düzenli bir yayılımın keyfini süreceksiniz. Kokuyu yenilemek için ekonomik yedeği olan 250 ml “Parfum d’intérieur aromatique Le Château du Bois”yı kullanabilirsiniz.

(*) normal şartlar altında / Yayılma süresini uzatmak için şişeyi sıcaktan uzak tutunuz veya güneşe maruz bırakmayınız.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.