SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

125 ml

Le Château du Bois yüz toniği saf lavanta ve gül çiçeği öz suyundan %100 doğal olarak üretilmiştir. Küçük bir miktarı tüm cildinizin ihtiyacını karşılayacağından uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Etkin olarak cildi arındırma ve derinlemesine temizleme özelliğine sahip bu çiçek özleri, cildinizin tazelenmesine ve ferahlamasına yardımcı olur. İnce dokulu ve tahriş etmeden emilim sağlayan bu tonik, cildi kesinlikle kurutmaz. İçeriğimizde alkol olmadığını garanti ediyoruz.

Cilde derinlemesine nemlilik kazandırmak için ürün içeriği bitkisel gliserin ile zenginleştirilmiştir. Çiçek kokularından oluşan sinerjik kombinasyon doğrultusunda hafif bir dokuya sahiptir ve tazeleyici etki gösterir. Bununla beraber kullanılan çiçek öz sularının saflığını ve orijinalliğini de garanti ediyoruz. Kullandığımız lavanta suyunu Lagarde d’Apt’da, gül çiçeği suyunu ise Grasse’de yetişen saf çiçeklerden elde etmekteyiz.

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:

– % 10 saf lavanta hidrolatı: iyileştirici, yatıştırıcı ve canlandırıcı
– % 10 Isparta gülü çiçeği suyu: yatıştırıcı, temizleyici, yaşlandırma karşıtı özellikleri ile güçlendirici
– % 5 bitkisel hint yağından yapılan gliserin: nemlendirici ve yatıştırıcı

KULLANIM ŞEKLİ: Bir parça pamuk yardımıyla tonik losyonu; yüzünüze, boynunuza ve göz çevresine nazikçe uygulayınız. Durulamanıza gerekmez. Ardından cildinize uygun nemlendirici ile bakımınıza devam ediniz.

Daha etkili günlük cilt bakımı için:
Bütün tonikler gibi bu yüz toniği de temizlenmiş cildinize nemlendiricinin derinlemesine etki etmesine yardımcı olur. Günlük bakımınızı çok daha etkin bir hale getirir. Cilde taze ve enerjik bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Sabah temizleme sütü veya saf lavanta özlü bitki sabunuyla temizlediğiniz cildinize, nemlendiriciden önce pamuk bir ped yardımıyla nazikçe uygulamanız tavsiye edilmektedir. Akşam ise makyajdan arındırılmış ve derinlemesine temizlenmiş cildinze uygulamak nemlendiricinin daha yoğun nüfuz etmesine yardımcı olur. Sonrasında bakımınıza nemlendirici ile devam etmeniz tavsiye edilmektedir.

Erkekler içinse sabah ve akşam saf lavanta özlü bitki sabunu veya hassas ciltler için duş jeli ile yıkamaları önerilmektedir. Daha canlı ve taze görünüm için tonik uygulamasının ardından, günlük bakımın tıraş sonrası nemlendirici balsam ile tamamlanması önerilmektedir.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.