SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

250 ml

%100 doğal içeriklerle bir masaj ister misiniz? Bu yağ doğanın en saf ve etkili içeriklerini sunar. Üzüm çekirdeği yağı, susam yağı, kayısı çekirdeği yağı, hodan yağından oluşan besleyici ve nemlendirici özellikli bir içeriğe sahiptir. AOP etiketli saf lavanta esansıyla ve antiromatizmal etkili şeytan pençesi özleriyle da rahatlatma ve gevşetme alanında bir kraliçedir. Bedendeki tüm gerginliği rahatlatmak için masörün vücudun arka bölgesine ve eklem çevrelerine konsantre olması tavsiye edilmektedir. Banyodan sonra uygulanması idealdir.

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:
– % 3 saf lavanta AOP esansı,
– % 48 organik susam yağı,
– % 10 organik kayısı çekirdeği yağı,
– % 3 organik şeytan pençesi yağı yumuşatıcısı,
– % 0,2 E vitamini

Bu masaj yağını vücudunuza uygulamanızı öneriyoruz, vücudun ağrıyan yerlerine daha fazla yoğunlaşmanızı tavsiye ediyoruz. Saf içeriklerden oluşan kolay emilimli dokusu ile masajınızın etkinliğini maksimum seviyeye ulaştırmanıza yardımcı olur.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.