SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

100 gr

 

Yolculuklarınızda kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bu seyahat sabunu, ev için de pratik bir kullanım sunar. Sabun, Le Château du Bois tasarımı yuvarlak ve özel dizaynlı altın renkli harflerin basılı olduğu bir kutuda muhafaza edilir. Bu kutu sabunun doğal kokusunu korur. Tek satılan 100 gramlık sabunlar bu özel tasarım kutuya sığdığından, sabunlarınızı daima pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.  Bitkisel palmiye ve kurutulmuş hindistan cevizi yağı bazı, shea yağı (%1) ve AOP etiketli saf lavanta esansı birleşimi cildinizin hassas ve nazikçe temizlenmesine yardımcı olurken, gerisinde de sabun kuruluğu bırakmaz.  Doğal ve organik içeriğiyle cildinize dost olan bu sabun hiçbir şekilde kimyasal renklendirici madde içermez.

 

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:

% 0,2 saf lavanta AOP esansı: yatıştırıcı

% 81 RSPO sertifikalı biyolojik palmiye yağı ve biyolojik kurutulmuş hindistan cevizi yağı: besleyici ve yumuşatıcı

% 3,35 hint yağından yapılmış gliserin: nemlendirici ve yumuşatıcı

% 1 shea yağı: hücre yenilemeye yardımcı ve cildi yumuşatıcı

 

Tüm Le Château Du Bois sabunları %100 doğal sabunlaştırma işlemiyle, aynı içerik kullanılarak üretilmiştir. Yalnızca gramaj ve kullanım sunumu açısından farklılık gösteren sabunlarımız, yalnızca bitkisel içeriklerle renklendirilmiştir.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Suyun altında ellerinizi sabunla köpürterek veya nemli bir sünger yardımıyla köpük oluşturarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Ardından ılık ve bol su ile durulayın.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.