SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

50 gr

Her evin olmazsa olmazlarından biri talk pudrasıdır. Saf lavanta özlü bu vücut pudrası yararlı ve zengin içeriğiyle cildinizin iyileşmesine her gün pek çok farklı etkisiyle yardımcı olur. Esasen silikat ve magnezyumdan oluşan bu talk pudrası, doğal mineralli ürünler ailesinin içinde bulunmaktadır.

Le Château Du Bois talk pudrası %100 saf ve doğal bir deodoranttır. %100 saf ve doğal AOP etiketli saf lavanta esansiyel yağı ve kaya tozu ile formüle edilen bu talk pudrası banyodan sonra kullanmak ve de cildinizi sağlıklı ve tazelenmiş tutmak için en doğal seçeneği sunar. Aşırı terleme ve sürtünmeye bağlı olarak oluşan kaşıntıyı ve tahrişi engellemeye yardmcı olurken, sizi rahatlatıp ferahlamanızı da destekler. Bununla beraber, ayak temizliği ve bakımı için idealdir. Derinlemesine nemlendirici, zengin içerikli ve canlandırıcı ayak kremi ile beraber kullanılması ayak bakımında daha etkin sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur.

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:
% 2,5 saf lavanta AOP esansı: iyileştirici ve yatıştırıcı
% 97,5 talk pudrası: yatıştırıcı ve ter & nem emici

KULLANIM ŞEKLİ: Hassas ve tahriş olmuş cildinizin günlük hijyenik bakımı için kullanabileceğiniz bu özel vücut talk pudrasını gerekli gördüğünüz bölgelere uygulayabilirsiniz. Yumuşatıcı etkisiyle cildinizi tahriş olmaktan korumaya ve kaşıntıları gidermeye yardımcı olur. Duş sonrası ilaveten vücudun suyu emmesi için bakıma dahil edilmesi tavsiye edilir.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.