SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

75 ml

Rahatlatıcı, yatıştırıcı ve canlandırıcı etkilere sahip bitkilerin özlerini bir araya getiren bu jel, özellikle yorgun bacaklar için önerilir. Bacaklarınız aşırı ısı ile şiştiğinde, herhangi bir sabit duruş sonrası, ya da uzun süre oturduktan veya ayakta durduktan sonra yorulduğunda uygulamanızı öneriyoruz. Bu ferahlatıcı jel içerisindeki mentol ve kafur ile bacaklarınızdaki gerilen kasları rahatlatırken, yenileyerek de canlı ve enerjik hissetmenize yardımcı olur.

Bu jelin içeriğinde mikrodolaşımın düzenlenmesine yardımcı olan bitkiler (hamamelis, marsh mallow vs) bulunmaktadır. Son olarak AOP etiketli saf lavanta esansiyel yağı, ardıç meyveleri ve halk arasında şeytan pençesi olarak bilinen susamgillerden olan bitkinin içeriği ağırlaşmış ve sertleşmiş bacakların yumuşamasına yardımcı olur. Bu ferahlatıcı jel konsantre ve etkili formülü ile size anında ve uzun süreli rahatlama getirecektir.

Cildinizi saten gibi pürüzsüz bir hale gelmesini desteklerken, kolay emilimli yapısı ile “bu sabah vaktim yok” diye düşündüğünüz zamanlarda bile yapışkan bir his bırakmadan etki eder. Dolayısıyla uygulama sonrasında hemen giyinebilir ve günün temposuna kolaylıkla adapte olabilirisniz. Aynı şekilde boyun ve sırtta meydana gelen ağrıları ve kulunçları rahatlatmaya yardımcı olur.Pek çok özelliği bir arada bulunduran bu jel mikro dolaşımın düzenlenmesine yardımcı olan bitkiler içerdiğinden romatizmanın da rahatlamasını destekler.

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:
– % 2,4 saf lavanta AOP esansı: yatıştırıcı
– % 74 aloe vera jeli
– % 3 organik gliserin
– % 0,01 doğal kâfur özü: güçlendirici
– % 1 bitkisel skualen
– % 1 organik cadı fındığı ve hatmi yapraklarının özü: bacak incinmelerine karşı
– % 0,1 ardıç meyvesi esansı: anti-romatizmal
– % 1,8 doğal mentol: tazeleyici
– % 0,02 organik şeytan pençesi özü

KULLANIM ŞEKLİ: Az miktarda bacaklarınıza sürün, ayaklardan kalçalara doğru nazik dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.