SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

200 gr

Bu bitkisel sabun çevre dostudur ve cildinizi derinlemesine arındırarak canlı, tazelenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kolay durulanma özelliğine sahip bu organik sabun, yoğun köpüğü ile cildinizi tek seferde rahatlatmaya yardımcı olurken, gerisinde de tazeleyici bir koku bırakır. Shea yağı ile zenginleştirilen bu sabun cildi kurutmadan, nemlendirerek temizler. Bu sabunla, tam anlamıyla sağlıklı ve doğal sabunlaştırılmanın ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Saf ve %100 doğal bir sabunla cildinizi temizlemek ister misiniz?

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:
– % 0,2 saf lavanta AOP esansı: yatıştırıcı
– % 81 RSPO sertifikalı biyolojik palmiye yağı ve biyolojik kurutulmuş hindistan cevizi yağı: besleyici ve yumuşatıcı
– % 3,35 hint yağından yapılmış gliserin: nemlendirici ve yumuşatıcı
– % 1 shea yağı: hücre yenilemeye yardımcı ve cildi yumuşatıcı

Tüm Le Château Du Bois sabunları %100 doğal sabunlaştırma işlemiyle, aynı içerik kullanılarak üretilmiştir. Yalnızca gramaj ve kullanım sunumu açısından farklılık gösteren sabunlarımız, yalnızca bitkisel içeriklerle renklendirilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ: Suyun altında ellerinizi sabunla köpürterek veya nemli bir sünger yardımıyla köpürterek kullanmanızı tavsiye ederiz. Ardından ılık ve bol su ile durulayın.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.