SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

500 ml

Bu otantik doğal sıvı sabun cildinizi temizleyecek, hoş kokmasını ve yumuşamasını sağlayacak. Yüksek konsantre saf lavanta AOP esansından (%2) ötürü anti-bakteriyel etkileri vardır. Bu sıvı sabunun özgün olduğunu ve sabundan fazla su içeren bir temizlik ürünü olmadığını belirtmek isteriz! İşin aslı ”sabun” terimi korunmaktadır ve üretiminde sabunlaştırılmış bitkisel yağların kullanıldığı garanti edilmelidir. Sıvı sabunumuz çok yoğunlaştırılmış olduğu için az miktarda kullanımı yeterlidir.

İçerik ve Bitkisel Özellikler:
– % 2 saf lavanta AOP esansı: yatıştırıcı
– % 2,6 botanik gliserin: nemlendirici ve yumuşatıcı
– % 0,3 hindistan cevizi yağı: iyileştirici ve besleyici

KULLANIM ŞEKLİ: Günlük kullanım için uygundur. Palmiye ve kurutulmuş hindistan cevizi yağlı bazı, doğal gliserin (%1,5), E vitamini ve saf lavanta AOP esansı ile zenginleştirilmiştir. Cildinizle dosttur ve durulaması kolay köpüğü rahatlatıcı bir koku açığa çıkarır.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.