SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

125 ml

Son derece doğal ve etkin bu makyaj çıkarıcı süt, içeriğinde bulunan, lavanta, badem ve shea yağıyla , cildi tüm makyaj, yağ ve kirden etkin bir biçimde arındırmaya yardımcı olur. Derinlemesine bir cilt temizliğinde ciltteki kiri arındırmak veya makyajı çıkarmak için yüzü su ile yıkamak tamamen yararsızdır, daha da kötüsü gözenekleriniz bu kirlilik ve kalıntılarla daha çok dolar.

Cildi derinlemesine nemlendirip yatıştırarak daha esnek hale gelmesine yardımcı olduğundan shea yağı, yumuşak badem ve aloe veradan oluşan sinerjk kompleks son derece etkilidir. AOP etiketli saf lavanta esansiyel yağı ile birlikte ürünün içeriğinde bulunan tüm bitkilerin kendilerine has iyileştirici ve yatıştırıcı özellikleri vardır. Doğal ve etkili bileşiği ile birlikte, makyajı ve kirleri derinlemesine arındırmayı destekleyen bir temizleme sütüdür.

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:

– % 0,2 saf lavanta AOP esansı: temizleyici ve canlandırıcı
– % 3 shea yağı: besleyici ve koruyucu
– % 6 aloe vera jeli: iyileştirici, nemlendirici, dengeleyici ve canlandırıcı
– % 1 yumuşak badem yağı 1%: yumuşatıcı ve yatıştırıcı
– % 2 bitkisel gliserin: nemlendirici ve yumuşatıcı
– % 1 saf lavanta hidrolatı 1%: iyileştirici, yatıştırıcı ve canlandırıcı
– % 1limon esansı: antiseptik ve tonik
– % 0,05 aynısefa özü: nemlendirici, yatıştırıcı, iyileştirici ve canlandırıcı

KULLANIM ŞEKLİ: Bir pamuk ped yardımıyla temizleme sütü ile yüzünüzü ve göz çevrenizi temizleyiniz. Bakımınıza bir pamuk ped yardımıyla tonik losyon ile devam etmenizi ve nemlendirici ile tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.