SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

75 ml

Kokusu az rastlanır ve saf bir özelliğe sahiptir. Seçkin parfüm ruhu çerçevesinde “Erkekler için Lavanta” kalite, zarafet ve doğanın zenginliğini bir araya getirir. Zarif ve erkeksi dokunuşlara sahip olan bu parfüm, İtalya’nın bergamot, Fas’ın pelin, nane veya biberiye ve Çin’in okaliptüs kokularının mükemmel bir karışımıdır. Ayrıca misk ve amber notalarının, Endonezya silhat esansının, Cava vetiverinin, Siam aselbentinin ve Brezilya Tonka fasulyesinin karışımı, Provence’daki Le Château du Bois’dan gelen saf lavantanın çiçeksi ve nadide notalarıyla bir araya gelerek doğal bir afrodizyak etki açığa çıkarır. Erkekler için lavanta, gücünü kendi tabiatından alan şık, klasik ve cüretkâr beyefendilerin ifadesidir.

İçerik ve Bitkisel Özellikleri
– Saf lavanta AOP esansı %3

KULLANIM ŞEKLİ: Arzuladığınız sıklıkta sürebileceğiniz ender bir koku notasına sahip ve saf içerikli bir parfüm! Şık, klasik ve cürekkar olarak niteliklerini öne çıkarmak isteyen klâs erkeklere yönelik seçkin bir alternatif sunar.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.