SearchWishlist İstek Listesi - Compare
SearchWishlist İstek Listesi - Compare


Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -
250 TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava!
Ürün Arayınİstek Listem İstek Listesi -
Müşteri Hizmetleri İstek Listesi İstek Listesi -

Açıklama

200 ml

Saç kremi saçınızı yumuşatan, nemlendiren ve besleyen bir balzamdır. Kuru saçları dipten uca yapılandırmak için özenle formüle edilmiş doğal bir saç bakım ürünüdür. Saç kremi aloe vera (%10), badem yağı (%1), koruyucu shea yağı (%2) ve besleyici bitkisel gliserin (%3) den oluşan doğal ve organik bir içeriğe sahiptir. Bununla birlikte lavanta ve portakal çiçeği sularıyla formülizasyon son halini almıştır. Üstelik hindibadan türetilen inülin etken maddesi, dolanmış ve karışmış saçların açılmasına ve kuvvetlenmesine yardımcı olur. Yumuşak dokulu ve parlak görünümlü bir saça kavuşmanıza destekler. Provence’ın AOP etiketli saf lavanta esansı ve organik biberiyeden oluşan sinerjik kompleks ile de saçlarınızın hoş ve tazeleyici bir şekilde kokmasını sağlar.

İçerik ve Bitkisel Özellikleri:
– % 1 saf lavanta AOP esansı
– % 0,3 organik biberiye yağı
– % 10 organik aloe vera
– % 3 organik gliserin
– % 1 organik tatlı badem yağı
– % 3 organik lavanta hidrolatı
– % 5 portakal çiçeği hidrolatı
– % 2 organik shea yağ
– % 3 inülin (hindibadan türetilmiştir)

KULLANIM ŞEKLİ: Islak ve yıkanmış saça, saç diplerine masaj yaparak uygulayınız. 1 veya 3 dakika bekledikten sonra, ılık ve bol su ile durulayınız.

Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak, ürünlerimize ve hizmetlerimize dair kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanıyoruz.